איתור סניפים | צרו קשר  חפש

  אודות נעמן


  רשת "נעמן" נוסדה בשנת 1945 על ידי חברי קיבוץ כפר מסריק. בראשית דרכה, הייתה המפעל הבלעדי לייצור מערכות אוכל מפורצלן. עם השנים התפתחה וגדלה רשת "נעמן" והחלה לייבא מותגים מחברות שונות ומובילות בעולם. רשת "נעמן" עוסקת כיום לא רק בתחום הפורצלן, אלא בכל תחום כלי הבית, המטבח והמתנות. ונחשבת לאחת מהחברות הגדולות והמובילות בארץ בתחומה. בשנת 2000 רכשה את חברת "מילבו" בע"מ ובכך המשיכה לגדול ולצמוח.

  רשת "נעמן" מציעה מגוון מוצרים גדול ורחב המקיף את כל צרכי הלקוח בתחומי המטבח והאירוח. בכך מציעה רשת "נעמן" כיסוי מלא בכל הנוגע לכלי מטבח, כלי הגשה ומערכות אוכל ואירוח ביתיים שיכולים להפוך כל אירוע רגיל, לחגיגי ומיוחד.

  מוצרי רשת "נעמן" מיובאים ממדינות שונות ומתעדכנים באופן שוטף לפי החידושים וההתפתחויות בתחום. על מנת להשאר מעודכנים בהתפתחויות אלו, רשת "נעמן" דואגת לנכוח בתערוכות הבינלאומיות של כלי הבית ובמפעלים רבים ושונים ברחבי העולם. זאת על מנת שלקוחותיה של רשת "נעמן" יוכלו לרכוש את המוצרים הטובים ביותר בשוק העולמי, אך בארץ.

  בהתאם לכך, גם מוצרי החברה שמיוצרים בארץ, מעוצבים ומפותחים על ידי אנשי מחלקת העיצוב והפיתוח של החברה, וזאת לאחר שאלו ביצעו מחקר מעמיק על החידושים וההתפתחויות בתחום כלי האוכל, הבית וההגשה.

  בתור החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחומה, רכשה רשת "נעמן" במהלך השנים ידע וניסיון רב, אשר מאפשרים לחברה למצוא את הספקים האיכותיים ביותר בעולם ומהם לרכוש את המוצרים הטובים ביותר לשוק הישראלי. על מנת להבטיח את איכות המוצרים, נבדקים מוצרים אלו על ידי בקרי איכות העומדים בתו התקן הישראלי.

   כיום נסחרת רשת "נעמן" בבורסה לניירות ערך ושמה נישא לפניה.

  יש לכם שאלה?      שילחו לנו מייל וקבלו מענה אישי ומקצועי  service@vardinon.co.il   שומרים על קשר