מי לא רוצה פרייבט שף שקוצץ, פורס וחותך במקומו, עושה הכל ומתקתק את ההכנות והבישולים? 

 

לכל אחד יש את סיפור מורשת הקרב שלו מהמטבח. צ'יזבט על הפעם שהוא חתך תפוחים לשטרודל ונפצע בעת פעילות, או הקרב שהיה לה כשהיא פרסה סלק לקרפצ'ו ונשארה עם צלקת. הסיפור שלנו עם אביזרים למטבח שחותכים את האצבעות במקום את הירקות, הוא דווקא עם בטטה עקשנית במיוחד ששלחה אותנו לעשות תפרים אצל הרופא.  

מכינים סלט גזר, צ'יפס או מוקפצים? בטח גם אתם מארגנים לעצמכם ערכת עזרה ראשונה עם פלסטרים ותחבושות בהישג יד. שנים שאנחנו חותכים את האצבעות במנדולינה, מדממים מהחלפות הסכינים ומחפשים כל תרופת סבתא אפשרית לעצירת הדימום: יש מי ששם קפה טחון, דבש או קוביית קרח ויש מי שלוחץ על החתך עם מגבת נקייהלא תאמינו כמה כתבות וטיפים מסתובבים ברשת בשביל שתפסיקו לדמם לפני הנחת הפלסטר. מצאנו אפילו המלצות לפזר פלפל קאיין ישירות על החתך, ושרף לנו רק מלחשוב על זה.  

פה מגיע הטוויסט בעלילה 
אבל יום אחד התרחשה תפנית ברוח הלחימה, והגיע הסו-שף האולטימטיבי. זה שקוצץ, פורס וחותך את כל הירקות והפירות באופן אחיד ובטוח, ועוד עושה את זה במהירות ובנונשלנטיות. אל קטגוריית "אביזרים למטבח שאי אפשר בלעדיהם" הצטרף ה'פרייבט שף- מוצר בלעדי לנעמן, שפשוט יודע לעשות הכל: חיתוך לז'וליינים, קוביות מושלמות ואפילו פרוסות דקות-דקות או עבות ובשרניות. הוא חותך לצורות ועוביים שונים בלי להחליף סכינים, ובאופן כללי הוא גיבור-על כך שדואג שכל סלט, צ׳יפס או גרטן יצאו כאילו השף אסף גרניט חתך אותם במו ידיו 

אבל זה לא הכל, חכו שתשמעו שיש לו קופסת איסוף לירקות החתוכים, מנגנון פשוט להפעלה קלה ללא מאמץ וגם ידית קפיצית שדואגת שהחיתוך ייעשה במהירות שיא. ה'פרייבט שף' נהדר לאוכלוסיית העצלנים, הממהרים וסתם למי שאין יותר מדי זמן לשרוף במטבח (שזה אנחנו, ובטח גם אתם). הוא חדשני כי סוף-סוף לא צריך להחליף סכינים או לגעת בהן, הוא אידיאלי לקיצוץ זריז והוא נכנס בקלות לכל מגירת סכו"ם, כלי ששת או אביזרים למטבחהפרייבט שף מצויד בסכיני אל-חלד סופר-איכותיות, והוא נשטף בקלות מתחת למי ברז זורמים, כך שלא צריך לפרק אותו או להסתבך עם הניקיון שלו. קל ופשוט, כבר אמרנו? 

אזהרת התמכרות 
אומרים שהפרייבט שף מתאים במיוחד למי שמקפיד על תזונה בריאה המבוססת ברובה על ירקות ופירות או לבשלנים שרוצים לתקתק בישולים, אבל בתכל'ס הוא באמת פשוט מעולה לכולם (אלא אם אתם יצרנים של פלסטרים או שהשקעתם במניות של אמצעי חבישה אחרים. במקרה כזה אנחנו לא צופים שתתלהבו). 

אם גם אתם בחיפוש תמידי אחר אביזרים למטבח שעושים את החיים קלים וטעימים  מצאנו את החצי השני שלכם. צריכים הדגמה או הוראות שימוש בפרייבט שף? יש לנו סרטון הדרכה בשבילכם! אבל אנחנו גם חושבים שבאחריותנו לתת לכם אזהרה קטנה: יש אנשים שפשוט חותכים איתו את כל הירקות שיש במטבח בשביל הכיף ולא יכולים להפסיק. עם יד על הלב, כבר ראינו את זה קורה.