מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

אודות

היי, שמחים שקפצתם לבקר ולהכיר את הסיפור שלנו 

נעמן נוסדה בשנת 1939 כמפעל ציוני לייצור לבנים עבור בניית היישוב היהודי בארץ. החברה הוקמה על ידי חברי קיבוץ כפר מסריק, ולאחר כמה שנים היא התפתחה והפכה ל'נעמן פורצלן' - המפעל היחיד לייצור מערכות אוכל וכלים שימושיים מפורצלן. כיום, 8 עשורים אחרי, נעמן היא החברה הגדולה ביותר בישראל בתחום יבוא כלי בית, מטבח ומתנות.

לאורך כל שנותיה מקפידה נעמן לחדש, להמציא, ליצור ולהוביל את תחום כלי הבית והמטבח בישראל כנותנת הטון ומכתיבת הטרנדים. היא עשתה זאת בעבר, כאשר היתה הראשונה להתעדכן בכל החידושים שהגיעו מחו"ל בהיותה חוד החנית של השוק בארץ; והיא עושה זאת גם היום, כשהיא מפתחת מוצרים חדשניים ומשלבת את המגמות המשפיעות על עולם הבישול ועיצוב הבית עם תווי התקן לאיכות בישראל.

ההיסטוריה של נעמן שזורה בהיסטוריה של המדינה, לא רק כאחד המפעלים הראשונים של התעשייה העברית והקיבוצית, אלא כמי שהחלה מסורת מקומית של עשייה קרמית בישראל. מפעל נעמן, שייצר כלים בעזרת יציקות פורצלן, הניח את אבני היסוד להתפתחות התעשייה בארץ. עם קום המדינה ולאורך העשורים הראשונים שלה, נעמן אף יצרה את הכלים הרשמיים של בית הנשיא עם הטבעת הלוגו של מדינת ישראל עליהם.

גם היום מעוצבים מוצרי נעמן על ידי מחלקת העיצוב והפיתוח של החברה, כאן בישראל. לצד אלה, מייבאת נעמן לארץ מותגים מחברות מובילות בעולם, ומשווקת אותם במעל 70 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.

נעמן, יחד עם חברת ורדינון - המובילה בתחום עיצוב, ייבוא ושיווק מוצרי טקסטיל ונוי לבית – מרכיבות את 'נעמן גרופ', קבוצת מותגים הנותנת את הפתרון המושלם להלבשת ואבזור הבית.

אודות נעמן - תמונה מספר 1
סגור
Loading
Go back to %1