מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

בלי עשן: הפטנט האולטימטיבי לטיגון

פטנט חדש מבטיח בית נקי מריחות עשן שרוף ואדי שמן, וגם מקיים. כל כך התלהבנו, עד שהחלטנו להקדיש לו פוסט משלו בבלוג! אז מי בכלל צריך קולט אדים?

אנחנו בקונפליקט: מצד אחד, אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים בבישול זה את ריח התבשילים שממלא את הבית ועושה נעים בבטן (ובלב) עוד לפני שבכלל לקחנו ביס אחד. אבל מצד שני, אם יש משהו שאנחנו ממש לא אוהבים בבישול זה את הריח. של הטיגון בעיקר, עם כל העשן השרוף ואדי השמן שממלאים את הבית ונדבקים לבגדים. כך קורה שאנחנו חושבים פעמיים לפני שאנחנו רוצים לטגן שניצלים, לצלות דג במחבת או להכין קבבים ובשר על האש. למען הסר ספק, אנחנו מכירים את כל ה'פטנטים' של להניח כוס עם קפה שחור טחון או קערת חומץ תפוחים ליד הכיריים כדי שיספחו את הריחות, ואפילו להדליק נר ריחני, אבל ניסינו ותאמינו לנו שזה לא זה.

איך זה עובד? (ומה חשבו על זה עיתונאים ובלוגרים של אוכל)

למצוקה הקולינרית הזו יש עכשיו פתרון טכנולוגי ומגניב במיוחד: סדרת מחבתות יציקה עמוקות, ראשונה מסוגה בשם Smokeless, עם פטנט (אמיתי!) לבישול ולטיגון ללא ריח וללא עשן. איך זה עובד? בזכות מנגנון ייחודי, כאשר מכסים את המחבת במכסה מיוחד היוצר סגירה הרמטית, העשן שנוצר בזמן הבישול נשאב לתוך תעלה שמובילה את האדים והעשן למרכז הלהבה בתחתית המחבת. שם מחכה להם פתח יציאה היישר אל האש, ששורפת אותם ולא משאירה אחריה שום עקבות. אז אם עד עכשיו הצטערתם שלא מיקמתם את הכיריים ליד חלון או שלא קניתם קולט אדים, תראו איך דאגנו לכם.

נשמע טוב מדי? מסתבר שלא רק אתם חושבים ככה... המחבת נשלחה לבדיקה אצל עיתונאים ובלוגרים בתחום הבישול, וזה מה שכתבו עליה: "קיבלתי בחשדנות משהו את הפטנט החדש – מחבת Smokeless של נעמן, והתפעלתי מהביצועים שלה. זה עובד!". וגם: "העשן יצא ישר לכיוון האש, כך שכלל לא הורגש – ולהפתעתי גם לא גרם ללכלוך על הכיריים". עוד ביקורת (אחרונה ודי, מבטיחים) פורסמה בגלובס: "המחבת עמדה בכל ההבטחות: טיגון עם שמן עבד יפה, והחשוב מכל – העשן וריחות הבישול נכלאו בפנים ולא מילאו את חלל הבית. בקיצור, מחבת מעולה". הסמקנו.

מה עוד יש לנו לספר?

סדרת Smokeless כוללת 3 מחבתות עמוקות בקוטר 28 ס"מ: מחבת חלקה, מחבת גריל ומחבת גריל אובלית, שמתאימה במיוחד להכנת דגים, וגם מחבת גריל כפולה בגודל 24*30 ס"מ, שמתפרקת לשתי מחבתות רגילות. כל המחבתות מתאימות לכל סוגי הצלייה, האידוי והטיגון על כיריים של גז.

את כל המחבתות בסדרה פינקנו בציפוי נון-סטיק חזק במיוחד וידיות ארגונומיות מבקליט שאינן מתחממות, יש להן התנגדות שחיקה גבוהה והן יכולות לשמש גם כמחבתות רגילות לגמרי, אך סופר איכותיות, גם אם תחליטו שלא לכסות אותן במכסה הייחודי. המחבתות הקסומות גם עמידות וקלות לניקוי (רק אל תשימו אותן במדיח הכלים, חבל עליהן), ומעל הכל: הן ממש יפות ופוטוגניות! זה אולי שטחי מצדנו להגיד, אבל אנחנו יודעים מה באמת חשוב כשאתם מעלים תמונות לאינסטגרם ולפייסבוק.

סגור
Loading
Go back to %1